•  

Wielkanocne jajeczko

Wielkanocne jajeczno - cateringNasza firma już od wielu lat specjalizuje się profesjonalnym cateringu. Mając spore doświadczenie na rynku, wyróżniamy się doskonałą organizacją imprez dla klientów biznesowych. Oferujemy usługi w szerokim zakresie, które zawsze odpowiednio dopasowujemy do wymagań naszych klientów.

Podejmujesz ważnego klienta? Prowadzisz istotną i długotrwałą rozmowę biznesową? W takim wypadku powinieneś pomyśleć o dobrym cateringu. Goście, partnerzy biznesowi czy potencjalni klienci powinni być dla ciebie ważni. Dlatego zdecyduj się na nasz catering. Za sprawą naszych smacznych posiłków, kontrahenci będą bardziej przychylni.

Od dawna dostarczamy smaczne posiłki na imprezy firmowe. Kierujemy się przede wszystkim dobrem oraz zadowoleniem klienta. W naszej ofercie można znaleźć posiłki na każdego rodzaju imprezę. Zbliżające się święta Wielkiej Nocy i tak zwane wielkanocne jajeczko to konieczność wyprawienia przyjęcia w firmie. Jeżeli poszukujesz odpowiedniego cateringu to zgłoś się do nas.

W ramach Wielkanocy oferujemy wielkanocne jajeczko. Są to smaczne posiłki, które przygotowujemy specjalnie z okazji świąt. W ofercie znajdziesz smaczne jajka pod wieloma postaciami, pyszne sałatki oraz oczywiście kuszące desery. Zorganizujemy dla ciebie kompleksową imprezę w doskonałej cenie.

Dlaczego Wielkanoc z cateringiem Eleonore?

  • Zapewniamy kompleksową realizację usługi,
  • Dostarczymy gotowe dania i napoje do Twojej firmy,
  • Smaczne potrawy przyrządzone w tradycyjny, a zarazem nowoczesny sposób,
  • Elastyczność oferty, która jest naszym atutem,
  • Atrakcyjna cena dostosowana do każdych możliwości,
  • Zapewnimy profesjonalną obsługę podczas imprezy.

W celu ustalenia propozycji współpracy, doboru potraw oraz cen zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy. Catering na spotkanie wielkanocne dostarczymy do Jaworzna, Katowic, Sosnowca oraz Mysłowic.Lokalizacja

  • 41-400 Mysłowice -Brzęczkowice
    ul. Gen. Ziętka 52a

Kontakt

Śledź nas