•  

Przerwa kawowa

Z przyjemnością przygotujemy dla twojej firmy profesjonalną przerwę kawową.Spotkania biznesowe, konferencje czy szkolenia wymagają odpowiedniej obsługi kontrahentów, pracowników i innych osób uczestniczących w tych ważnych zebraniach. Nie powinno obejść się bez dobrej kawy i poczęstunku czyli przerwy kawowej. Dzięki odpowiedniemu cateringowi zagwarantujesz sobie przychylność innych osób, firm czy ważnych osobistości.

Catering Eleonore oferuje profesjonalne przygotowanie przerw kawowych na różnego rodzaju okazje. Serwowana przez nas przerwy kawowe zawsze znajdują uznanie w oczach klientów. Warto postarać się o odpowiednie ugoszczenie, bez względu kto będzie gościem Twojej firmy. Pamiętaj, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze.

Na przygotowanie przerw kawowych składają się przede wszystkim napoje, takie jak kawa, herbata czy napoje zimne. Dodatkowo proponujemy smaczne desery, które są doskonałym urozmaiceniem bez względu na okazję. Standardowo proponujemy ciastka kruche. Dla wymagających gości mamy smaczne ciasta i urocze kanapki dekoracyjne. Nasza firma cateringowa zagwarantuje ci najlepszą obsługę Twoich gości. Z nami na pewno się nie zawiedziesz!

Dlaczego warto zdecydować się na przerwę kawową z cateringiem Eleonore?

  • Oferujemy profesjonalną obsługę twoich gości,
  • Zadbamy o podanie aromatycznej kawy czy smacznej herbaty,
  • Nie oszczędzamy na naszych klientach, dlatego oferowana przez nas produkty są najlepszej jakości,
  • Oferujemy szeroki wybór smacznych ciast i innych deserów,
  • Dopasujemy ofertę do twoich możliwości finansowych,
  • Mamy doświadczenie w organizacji konferencji i mamy świadomość jak ważna jest elastyczność w organizacji tego typu imprez,
  • Zaproponujemy różne warianty , z których wybierzesz coś dla siebie.

Jesteśmy firmą, która nade wszystko ceni sobie klientów. Dbamy o ich zadowolenie. Zaufało nam już bardzo wiele instytucji, zarówno mniejszych jak i tych ogromnych. Do tej pory obsłużyliśmy liczne szkolenia, konferencje oraz spotkania biznesowe.

 Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu poprzez formularz kontaktowy. Przerwy kawowe organizujemy na terenie całego województwa śląskiego. Catering na przerwy kawowe dostarczamy do Katowice, Sosnowca, Jaworzna oraz Mysłowic.Lokalizacja

  • 41-400 Mysłowice -Brzęczkowice
    ul. Gen. Ziętka 52a

Kontakt

Śledź nas