•  

Chrzciny

Catering na chrzciny.Chrzciny są jedną z ważniejszych uroczystości w życiu narodzonego dziecka jak również jego rodziców . Na przygotowanie przyjęcia rodzinnego trzeba poświęcić dużo czasu, rezygnując z innych zajęć. Można to zmienić wybierając firmę cateringową Eleonore zlokalizowaną w mieście Mysłowice. Z przyjemnością zorganizujemy catering w miastach ościennych takich jak Jaworzno, Sosnowiec oraz Katowice. Naszym zadaniem jest oszczędzić Państwu czas, który jest tak znaczący w dniu uroczystości. A przy tym nie będą musieli Państwo trudzić się przygotowaniem dań. Wszystkim zajmą się kucharze z wieloletnim doświadczeniem .

Wybierając catering powinniśmy zastanowić się nad menu, co chcielibyśmy zamówić, uwzględniając preferencje smakowe gości. Wszystkie Państwa propozycje, dotyczące przygotowania potraw, będą przez nas mile widziane. Jeśli nie mają Państwo pomysłu na catering, doradzimy i zaproponujemy naszą ofertę przygotowaną z myślą o przyjęciach z okazji chrzcin. Oczywiście decyzja zatwierdzająca menu należy do Państwa. Oferujemy indywidualny kosztorys dostosowany do potrzeb danego klienta. Tradycyjnie takie przyjęcia rozpoczyna się obiadem, najczęściej roladą śląską z kluskami i czerwoną kapustą, następnie tort i ciasta. Możemy też zaproponować zimną płytę: półmisek mięs pieczystych (karczek w czosnku i ziołach , schab ze śliwką i morelą), deski serów żółtych i pleśniowych podawane z winogronami i orzechami, różnego rodzaju śledzie, tymbaliki drobiowe i wiele innych. Zdjęcia przygotowanych potrwa znajdują się w galerii.

Zajmujemy się także dekoracją i nakryciem stołów, jak również serwowaniem dań. Na życzenia klienta zapewnimy odpowiedni sprzęt umożliwiający zorganizowanie przyjęcia z okazji chrzcin w wybranym przez Ciebie miejscu. Sprawdzamy każdy najmniejszy szczegół, żeby klient był jak najbardziej zadowolony. Jeśli Państwo sobie życzą zapewnimy oprawę kelnerską. Dysponujemy własnym sprawdzonym i profesjonalnym sprzętem, dzięki któremu dania są podawane w odpowiedniej temperaturze i w eleganckich naczyniach. 

Z przyjemnością dokonamy dostawy cateringu na terenie województwa śląskiego, a w szczególności w Mysłowicach, Sosnowcu, Jaworznie oraz Katowicach.  Poza obsługą możemy także kompleksowo zająć się obsługą.Lokalizacja

  • 41-400 Mysłowice -Brzęczkowice
    ul. Gen. Ziętka 52a

Kontakt

Śledź nas