•  

Komunia

W dniu Komuni Świętej skup się tylko i wyłącznie na swoim dziecku. Eleonore Catering zajmie się wszystkim innym.Pierwsza Komunia Święta to uroczystość pełna radości  dla dzieci przystępujących do Sakramentu Świętego jak i dla świadków tego wydarzenia (rodzice, dziadkowie, najbliższa rodzina).

Przyjęcie z okazji pierwszej Komunii Świętej wymaga wyczerpujących przygotowań. Od zaplanowania menu, poprzez przyrządzenie potraw, po nakrycie stołu i zaserwowanie dań. Po tych wszystkich czasochłonnych zadaniach czas na porządki. W rezultacie rodzice w dniu komunii najczęściej decydują się na skorzystanie z usług restauracji lub firmy cateringowej. Caering pozwala zaoszczędzić czas, daje poczucie komfortu oraz umożliwia zorganizowanie przyjęcia na najwyższym poziomie.

Organizacja przyjęcia komunijnego wraz z Eleonore Catering to gwarancja smaku serwowanych dań, profesjonalnej obsługi wydarzenia, a także niezapomnianej atmosfery w tym ważnym dniu.

Wszystkie osoby zainteresowane organizacją przyjęcia komunijnego zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się z ofertą przyjęć komunijnych. Cena przyjęcia komunijnego uzależniona jest od oczekiwań względem cateringu. Z przyjemnością odpowiem na pytania związane z organizacją przyjęcia.

Z uwagi na ogromne zainteresowanie organizacją komunii, catering dostarczamy tylko w Mysłowicach.Lokalizacja

  • 41-400 Mysłowice -Brzęczkowice
    ul. Gen. Ziętka 52a

Kontakt

Śledź nas